img_0877.jpg

İLKOKUL MÜDÜRÜ
Munise ÖZLÜ

1988 yılında Ankara’da doğdum. Kazakistan’ın Türkistan şehrindeki Ahmet Yesevi Üniversitesinde Tarih Öğretmenliği  Bölümünden mezun oldum. İşaret dili eğitimi ve proje yazma becerileri alanında eğitimler aldım. Dört yıl boyunca Yedisu Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim ve öğretim vermenin yanı sıra  Erasmus+ Projelerinde Proje Koordinatörlüğü yaptım. Şu anda Yedisu Kolejinin İlkokul Müdürlüğü görevini sürdürüyorum.
img_0726.jpg

İLKOKUL MÜDÜR YARDIMCISI
Gülsüm AYKUT

1993 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde doğdum. Lisans eğitimimi Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlığı Bölümünde gerçekleştirdim.Mezun olduğum yıl içerisinde başlamış olduğum Klinik Psikoloji Alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık yaparak psikolojik destekte bulunuyorum. Aynı zamanda bünyesinde yer aldığım Yedisu Eğitim Kurumları Serik Kampüsünde Müdür Yardımcılığı görevimi sürdürüyorum.
img_0822.jpg

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
Fatma ÖZSOY

1982 yılında Antalya'da doğdum.2006 yılında Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Kendimi okul öncesi ve anaokulu alanında geliştirdim. Öğrencilerimize okul öncesi ve anaokulu alanında ilkokula hazırlık eğitimi veriyorum.
img_0866.jpg

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
Fatma Nur DEMİR

1995 Yılında Antalya'nın  Serik ilçesinde dünyaya geldim.Lefke Avrupa Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum.
Maira Montessori eğitiminde kendimi geliştirdim.Öğrencilerimizin yaparak yaşayarak ve deneyerek öğrendikleri eğitim uygulamalarını benimseyerek onları oyun yoluyla ilköğretime hazırlıyorum.
img_0713.jpg

SINIF ÖĞRETMENİ
Şevki KÜÇÜKGÜÇLÜ

1956 Serik ilçesinin Cumalı köyünde doğdum. 1974 yılında Aksu Öğretmen Lisesini bitirdim.Birçok devlet okulunda görev yaptım.2004 yılında emekli oldum. Okulumda deneyimlerimi aktarmak için varım.
img_0828.jpg

SINIF ÖĞRETMENİ
Makbule ÇETİN

1991 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde doğdum. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Öğrencilerimle eğitimde eğlenerek öğrenme yönteminde ilerlemekteyim.Geleceğe dair hedefim: "Bir cumhurbaşkanı değilim, olmak gibi bir çabam da yok fakat geleceğin önemli isimlerini yetiştirmek hatta bir cumhurbaşkanı yetiştirmek geleceğe dair en büyük hedefimdir."
img_0763.jpg

SINIF ÖĞRETMENİ
Fatma ŞİRİN

1983 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde doğdum. 2007 yılında Ankara Ünivesitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden mezun oldum. Sadece bir dönem öğretmenliğimi yapmış olan bir sınıf  öğretmenimi örnek alarak başladığım yolculuğuma değerlerine sahip çıkan, ülkesini çok seven, dürüst bireyler yetiştirmeyi ilke edinerek devam ediyorum.
img_0756.jpg

SINIF ÖĞRETMENİ
Eda ELMABAŞOĞLU

1995 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde doğdum.Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum.
Serik Özel Yedisu Kolejinde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
img_0743.jpg

SINIF ÖĞRETMENİ
İlter ÇAĞLAYAN

1985 Uşak doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Yedi yıldır eğitim camiasında faydalı olmaya çalışıyorum. Eğitim ve öğretim alanındaki tek hedefim dürüst; ailesine, vatanına, milletine yararlı olabilecek;aklı hür ve vicdanı hür bir nesil yetiştirebilmektir.
img_0703.jpg

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Emine VURAL

1994 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde doğdum. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Kendimi ingilizce ve Almanca Eğitimi alanında geliştirdim. Ögrencilerimize İngilizce'nin inceliklerini eğlenerek öğretiyorum.
img_0744.jpg

ALMANCA ÖĞRETMENİ
Gülsüm DURSUN

1986 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde dünyaya geldim. 2011 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. Öğrencilerime Alman dilinde farkındalık kazandırmak ve bu dili severek, eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için uğraşıyorum.
img_0688.jpg

AKIL OYUNLARI ÖĞRETMENİ
Nimet KUMRU

1992 yılında Antalya'nın Manavgat ilçesinde dünyaya geldim.Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi Akıl-Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası aldım.Öğrencilerimiz için eğlenerek öğrenme tekniklerini uyguluyorum.Bununla birlikte hızlı karar verme ve bir sonraki adımı düşünme becerilerini geliştiriyorum.
img_0795.jpg

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Enver YÖRÜK

1994 Yılında Antalya'da doğdum .Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunuyum . Milli sporcu ve Türkiye ikincisiyim . Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de dediği gibi “ Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim “ sözünden hareketle eğitim,öğretim ve spor hayatımda zeki,çevik,ahlaklı öğrenciler yetiştiriyorum.
img_0815.jpg

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
Vildan ZEYREK SERT

1990 yılında Kırıkkale'de doğdum.Babamın mesleği nedeniyle birçok şehirde bulundum.Eğitim hayatıma Ankara'da başladım.Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünden mezun oldum.
  Resim sanatına çocukluğumdan beri ilgim olduğu için bölümümü seve seve bitirdim.2012-2013 yılları arasında sanatını hala icra eden üniversite hocamın yanında yaptığım asistanlıktan mesleğime dair çok şey öğrendim.Bu sayede edindiğim deneyimler sayesinde birçok sergiye katılma fırsatı buldum.2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde formasyon eğitimi aldım.2015 yılında İstanbul'da ilk kişisel sergimi açtım.Sanat adına edindiğim tecrübelerimi öğrencilerimle paylaşıyorum.Sanatı seven ,sanata sahip çıkan , sanatçı bir nesil yetiştirmeyi hedefliyorum.
img_0817.jpg

MÜZİK ÖĞRETMENİ
Nazlıcan KOÇAK

1992 yılında Antalya Serik ilçesinde dünyaya geldim.2015 yılında Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Türk Halk Müziği Bölümünden mezun oldum. Birçok sayıda konserler verdim. 2013 yılında pedagojik formasyon eğitimi alarak öğretmenlik alanında da kendimi geliştirdim. Müzikal anlamda sayısız projeler yaptım.Birçok ödül aldım.Birçok koroda bulundum . Amacım herkesin içinde olan müzik tutkusunu ortaya çıkarmak,gerek müzik dinlemek ,gerek icra etmek ,gerekse şarkı söylemek ... Herkesin içinde bir müzik sesi vardır benim amacım bu sesin varlığını keşfetmek.
img_06911.jpg

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Büşra KARAGÖZ

1995 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde dünyaya geldim. Lefke Avrupa Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden mezun oldum. Kendimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Alanında geliştirdim. Öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda psikolojik destekte bulunuyorum.
© 2016 Yedisu Koleji Designed By Grafik Bilişim

Please publish modules in offcanvas position.