ORTAOKUL MÜDÜRÜ
Suat KÖKSAL

1965 yılında Ankara'da doğdum.Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Bölümünden 1989  yılında mezun oldum. Yedisu Eğitim Kurumlarında Sağlık Eğitimi ve Psikolojik Danışmanlık alanında okul kurucu müdürü olarak hizmet üretmekteyim.
img_0726.jpg

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Gülsüm AYKUT

1993 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde doğdum. Lisans eğitimimi Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlığı Bölümünde gerçekleştirdim.Mezun olduğum yıl içerisinde başlamış olduğum Klinik Psikoloji Alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık yaparak psikolojik destekte bulunuyorum. 
img_06911.jpg

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Büşra KARAGÖZ

1995 yılında Serik’te dünyaya geldim. Lefke Avrupa Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden mezun oldum. Kendimi psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında geliştirdim. Öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda psikolojik destek de bulunuyorum.
img_0688.jpg

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Nimet KUMRU

1992 yılında Antalya'nın Manavgat ilçesinde dünyaya geldim. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Formasyon Eğitimi aldım.Öğrencilerimize dilimizi en iyi şekilde öğretip kendilerini daha iyi ifade etmelerine yardımcı oluyorum.
img_0835.jpg

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Yüksel OKUDAN

19.03.1993 tarihinde Antalya'nın Serik ilçeisnde  doğdum. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Lisans ve Formasyon Eğitimimi tamamlayarak eğitim sektöründe aktif faaliyet göstermeye başladım. Öğrencilerime Türkçenin inceliklerini,önemini ve kurallarını öğretiyorum. Kültürümüzün taşıyıcısı olan dilimizi onların zihinlerinde geleceğe aktarmayı hedefliyorum.
img_0752.jpg

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Fatmana ÜNAL

1991 yılında Antalya'nın Korkuteli ilçesinde doğdum. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldum. Eğitimimi Matematik Bölümünün  Cebir dalında yüksek lisans yaparak tamamladım. Her şeyden önce vatanını seven, vatanına saygı duyan, sevgiyi özümsemiş aydın görüşlü öğrencileri topluma kazandırmayı ve matematik alanında analitik düşünmeyi hedef alan bireyler yetiştirmeyi hedef edindim. Bu yolda öğrencilerime elimden gelen eğitim-öğretim hizmetini sunmaktayım. ''Matematik esas olarak sabır olayıdır. Belirleyerek değil keşfederek anlamak gerekir.'' sözüyle matematiği öğreniyoruz.
img_0685.jpg

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Sude ŞATIR

1995 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde dünyaya geldim. Selçuk Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldum.Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Fakültesinden formasyon eğitimi aldım.Bu süreçte kendi alanımda iyi bir eğtimci olmayı hedefledim.Matematik ile ilgili olarak robotik ve kodlama eğitimi aldım.Öğrencilerimi en iyi şekilde yetiştirmek ve matematiği sevdirmek için uğrasıyorum.
img_0728.jpg

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
Çisem TÜRKMEN

1992 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde dünyaya geldim. Akdeniz Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Ögrencilerime hayatta karşılaşılaştıkları problemlere çözüm yolu üretmeyi, üretilen çözümün ispatlanması için deney tasarlayabilmeyi, deney sonuçlarını yorumlama becerilerini kazandırıyorum.Derslerimizide kalıcılığı sağlamak adına yaparak yaşayarak öğretim yöntemlerini uyguluyorum.
img_0705.jpg

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
Döndü ÇAKMAK

1996 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Nevşehir Hacı Beşiktaş Veli Üniversitesinden mezun oldum.Kendimi Fen Bilimleri ve Bilim Uygulamaları alanında geliştirdim. Öğrencilerime bilimi öğretiyorum.
img_0690.jpg

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
Hatice KURT

1993 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde doğdum. 2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldum. Yine 2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesinde pedogojik formasyon eğitimimi tamamladım. 
Öğrencilerimizin öncelikle geçmişini tam anlamıyla öğrenerek kendilerine bu yönde bir gelecek planlamaları yolunda rehberlik ediyorum. Tarihine, kültürüne, değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmeyi amaçlıyorum.
img_0750.jpg

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Soner GÜNEŞ

1990 yılında Antalya'da doğdum. Cumhuriyet Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümününde okudum.Formasyonumu alarak eğitimimi tamamladım. Öğretmenlik yaptığım üç yılı ilerlemecilik eğitim felsefesini esas alarak gerçekleştirdim. Teknoloji ile desteklenmiş kaliteli, sistemli ve eğlenceli  öğretim yöntemlerini tercih ediyorum.
img_0744.jpg

ALMANCA ÖĞRETMENİ
Gülsüm DURSUN

1986 yılında Serik'te dünyaya geldim. 2011 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Öğrencilerime Alman dilinde farkındalık kazandırmak ve bu dili severek, eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için uğraşıyorum.
img_0815.jpg

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
Vildan ZEYREK SERT

1990 yılında Kırıkkale'de doğdum.Babamın mesleği nedeniyle birçok şehirde bulundum.Eğitim hayatıma Ankara'da başladım.Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünden mezun oldum.
Resim sanatına çocukluğumdan beri ilgim olduğu için bölümümü seve seve bitirdim.2012-2013 yılları arasında sanatını hala icra eden üniversite hocamın yanında yaptığım asistanlıktan mesleğime dair çok şey öğrendim.Bu sayede edindiğim deneyimler sayesinde birçok sergiye katılma fırsatı buldum.2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde formasyon eğitimi aldım.2015 yılında İstanbul'da ilk kişisel sergimi açtım.Sanat adına edindiğim tecrübelerimi öğrencilerimle paylaşıyorum.Sanatı seven ,sanata sahip çıkan , sanatçı bir nesil yetiştirmeyi hedefliyorum.
img_0817.jpg

MÜZİK ÖĞRETMENİ
Nazlıcan KOÇAK

1992 yılında Serik ye dünyaya geldim. 2015 yılında Akdeniz üniversitesi Antalya devlet konservatuvarı Türk halk müziği bölümünden mezun oldum. Bir çok sayıda konserler verdim. 2013 yılında pedagojik formasyonla öğretmenlik eğitimi aldım. Müzikal anlamda sayısız projeler yaptım bir çok ödül aldım bir çok koroda bulundum . Amacım herkesin içinde olan müzik tutkusunu ortaya çıkarmak . Gerek müzik dinlemek gerek icra etmek gerek şarkı söylemek ... herkesin içinde bir müzik sesi vardır.
img_0864.jpg

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
Neşe GÜLER SEVİNÇ

1980 yılında Kırıkkale'de doğdum.
2004 yılında Kırıkkale Üniversite'si Işletme Fakültesinden mezun oldum.
2015 Yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ilahiyat bölümünü bitirdim.
2016 Yılında Sakarya Üniversite'si Çocuk Eğitimi Ve Etkinlikleri üzerine eğitim aldım.
Son 8 yıldır eğitimin içerisindeyim ve bu mesleği yapmaktan çok mutluyum.
Harun SEVİNÇ ile evliyim Kadir Baran ve Damlasu isminde çocuklarımız var.
img_0795.jpg

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Enver YÖRÜK

1994 Yılında Antalya da doğdum .Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği Mezunuyum . Milli Sporcu Ve Türkiye 2.siyim . Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de dediği gibi “ Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim “ sözüyle eğitimde öğretimde ve spor hayatımda zeki çevik ve ahlaklı öğrenciler yetiştiriyorum.
© 2016 Yedisu Koleji Designed By Grafik Bilişim

Please publish modules in offcanvas position.