img_0854.jpg

ORTAOKUL MÜDÜRÜ
Suat KÖKSAL

Ankara 1965 doğumluyum.Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Bölümünden 1989  yılında mezun oldum. Sağlık Eğitimi ve Psikolojik Danışmanlık Alanında Yedisu Eğitim Kurumlarında kurucu olarak hizmet üretmekteyim.
img_0847.jpg

ORTAOKUL MÜDÜR YARDIMCISI
Eyüp ŞİMŞEK

Antalya Serik doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi ilçemizde tamamladım. Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde
Türkçe Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Yüksek Lisans eğitimimi Okuma Stratejileri ve Okuma Becerileri alanında yaptım.
İstanbul, Kütahya ve Antalya'da özel ve kamu kurumlarında Türkçe dersleri, Yabancılara Türkçe Eğitimi ve Diksiyon dersleri verdim.
Okuma Straejileri, Okuma Alışkanlıkları, Okuma ve Başarı ilişkileri, Öğrencilerin Kalem Tutma Alışkanları, Disleksi, Yabancılara Türkçe Eğitimi,
Dinleme Anlama ve Türkçe ölçme araçları üzerine araştırmalar yapıyorum. Öğrencilerimizin 2023 Eğitim Vizyonumuza uygun olarak yetişmesi için elimizden
gelen her şeyi yapmak için Yedisu'da hizmetinizdeyim. Geleceğimizin mimarı olan çocuklarımızın yanındayım.
img_0726.jpg

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Gülsüm AYKUT

1993 yılında Antalya’nın Manavgat’a ilçesinde doğdum. Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlığı'ndan mezun oldum ve mezun olduğum yıl içerisinde yüksek lisansım olan klinik psikolojisine başladım ve bitirdim. Öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık ve psikolojik destekde bulunuyorum. Aynı zamanda okulumuzun müdür yardımcılığı görevinide üstleniyorum.
img_06911.jpg

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Büşra KARAGÖZ

1995 yılında Serik’te dünyaya geldim. Lefke Avrupa Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden mezun oldum. Kendimi psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında geliştirdim. Öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda psikolojik destek de bulunuyorum.
img_0688.jpg

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Nimet KUMRU

1992 yılında Antalya'nın Manavgat ilçesinde dünyaya geldim. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Öğrencilerimize dilimizi en iyi şekilde öğretip kendilerini daha iyi ifade etmelerine yardımcı olacağım.
img_0835.jpg

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Yüksel OKUDAN

19.03.1993 tarihinde Antalya'nın Serik ilçeisnde  doğdum. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde lisans eğitimimi tamamlayarak eğitim sektöründe aktif faaliyet göstermeye başladım. Öğrencilerime Türkçe’nin inceliklerini,önemini ve kurallarını öğretiyorum. Kültürümüzün taşıyıcısı olan dilimizi onların zihinlerinde geleceğe aktarmayı hedefliyorum.
img_0752.jpg

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Fatmana ÜNAL

1991 yılında Antalya Korkuteli ilçesinde doğdum. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun oldum. Eğitimimi Matematik Bölümünün  Cebir dalında yüksek lisans yaparak tamamladım. Her şeyden önce vatanını seven, saygı duyan, sevgiyi özümsemiş aydın görüşlü öğrencileri topluma kazandırmayı ve matematik alanında analitik düşünmeyi hedef alan bireyler yetiştirmeyi kendime hedef edindim. Bu yolda öğrencilerime elimden gelen eğitim-öğretim hizmetini sunmaktayım. ''Matematik esas olarak sabır olayıdır. Belirleyerek değil keşfederek anlamak gerekir.'' sözüyle matematiği öğreniyoruz.
img_0685.jpg

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Sude ŞATIR

1995 yılında Serik'te dünyaya geldim. Selçuk Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldum.Necmettin erbakan üniversitesi eğitim fakültesinden formasyonumu aldım.Kendimi kendi alanımda iyi bir eğtimci olmaya uğraştım.Robotik kodlama eğitimine aldım.Öğrencilerimi en iyi şekilde yetiştirmek ve matematiği sevdirmek için uğrasıyorum
img_0707.jpg

MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Gülsüm OKUDAN

1996 yılında Serik ilçesinde doğdum. Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Amacım analitik ve eleştirel düşünebilen, farklılıklara saygı duyan, cumhuriyetin değerlerine  sahip çıkabilecek, erdemli,  problem çözebilme becerisine sahip, biât etmeyen, sorgulayan, yaratıcı bireyler yetiştirmek ve bu hedefler doğrultusunda her çocuğu kazanmak ve matematiğe kazandırmak.
img_0728.jpg

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
Çisem TÜRKMEN

1992 yılında Antalya'nın Serik ilçesinde dünyaya geldim. Akdeniz Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Ögrencilerime hayatta karşılaşılaştıkları problemlere çözüm yolu üretmeyi, üretilen çözümün ispatlanması için deney tasarlayabilmeyi, deney sonuçlarını yorumlama becerilerini kazandırıyorum.Derslerimizide kalıcılığı sağlamak adına yaparak yaşayarak öğretim yöntemlerini uyguluyorum.
img_0705.jpg

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
Döndü ÇAKMAK

1996 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Nevşehir Hacı Beşiktaş Veli Üniversitesinden mezun oldum.Kendimi Fen Bilimleri ve Bilim Uygulamaları alanında geliştirdim. Öğrencilerime bilimi öğretiyorum.
img_0690.jpg

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
Hatice KURT

1993 yılında Serikte dünyaya geldim. 2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinden mezun oldum. Kendimi sosyal bilgiler alanında geliştirdim.
img_0750.jpg

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Soner GÜNEŞ

1990 yılında Antalya'da doğdum. Cumhuriyet Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümününde okudum. Formasyonumu alarak eğitimimi tamamladım. Öğretmenlik yaptığım 3 yılı ilerlemecilik felsefesini esas alarak gerçekleştirdim. Teknoloji ile desteklenmiş kaliteli, sistemli ve eğlenceli bir öğretim yöntemini tercih ediyorum.
img_0734.jpg

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Caner KELEŞ

1991 Izmir doğumluyum. Bilgisayar programlama ve Ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Eğitim hayatımı farklı şehirlerde, bir çok eğitmenden bilgi ve tecrübe alarak tamamladım. Şimdi de bunları öğrencilerle paylaşıyorum.
img_0744.jpg

ALMANCA ÖĞRETMENİ
Gülsüm DURSUN

1986 yılında Serik'te dünyaya geldim. 2011 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Öğrencilerime Alman dilinde farkındalık kazandırmak ve bu dili severek, eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için uğraşıyorum.
img_0815.jpg

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
Vildan ZEYREK SERT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor, malesuada et bibendum a, sagittis accumsan ipsum. Pellentesque ultrices ultrices sapien, nec tincidunt nunc posuere ut. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam scelerisque tristique dolor vitae tincidunt. Aenean quis massa uada mi elementum elementum. Nec sapien convallis vulputate rhoncus vel dui.
img_0817.jpg

MÜZİK ÖĞRETMENİ
Nazlıcan KOÇAK

1992 yılında Serik ye dünyaya geldim. 2015 yılında Akdeniz üniversitesi Antalya devlet konservatuvarı Türk halk müziği bölümünden mezun oldum. Bir çok sayıda konserler verdim. 2013 yılında pedagojik formasyonla öğretmenlik eğitimi aldım. Müzikal anlamda sayısız projeler yaptım bir çok ödül aldım bir çok koroda bulundum . Amacım herkesin içinde olan müzik tutkusunu ortaya çıkarmak . Gerek müzik dinlemek gerek icra etmek gerek şarkı söylemek ... herkesin içinde bir müzik sesi vardır.
img_0864.jpg

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
Neşe GÜLER SEVİNÇ

1980 yılında Kırıkkale'de doğdum.
2004 yılında Kırıkkale Üniversite'si Işletme Fakültesinden mezun oldum.
2015 Yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ilahiyat bölümünü bitirdim.
2016 Yılında Sakarya Üniversite'si Çocuk Eğitimi Ve Etkinlikleri üzerine eğitim aldım.
Son 8 yıldır eğitimin içerisindeyim ve bu mesleği yapmaktan çok mutluyum.
Harun SEVİNÇ ile evliyim Kadir Baran ve Damlasu isminde çocuklarımız var.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM ÖĞRETMENİ
Mustafa TEKSİN

1995 Yılında Niğde'de dünyaya geldim. Adnan Menderes Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği'nden mezun oldum. Kendimi Bilişim Teknolojileri ve Robotik Kodlama alanında geliştirdim. Öğrencilerimize geleceğin teknolojilerini öğretiyorum.
img_0795.jpg

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Enver YÖRÜK

1994 Yılında Antalya da doğdum .Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği Mezunuyum . Milli Sporcu Ve Türkiye 2.siyim . Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de dediği gibi “ Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim “ sözüyle eğitimde öğretimde ve spor hayatımda zeki çevik ve ahlaklı öğrenciler yetiştiriyorum.
© 2016 Yedisu Koleji Designed By Grafik Bilişim

Please publish modules in offcanvas position.